Alexander Piechaczek

Jmenuji se Alexander Piechaczek a od roku 2013 pracuji pro společnost STING. Aktivně se věnuji prodeji realit na Třinecku a Jablunkovsku. Díky svým zkušenost na realitním trhu pomáhám lidem prodat nemovitosti rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou tržní cenu.

Jsem si vědom toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím. Proto ke svým klientům vždy přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Důležitým krokem při prodeji nemovitosti je volba toho správného makléře. Právě on Vás totiž prezentuje a zastupuje při jednání s kupujícími. Zkušený realitní makléř obstará vše potřebné za Vás. Já sám se neustále vzdělávám a aktualizuji své poznatky, abych svým klientům nabídl vždy ty nejlepší služby a byl pro ně skutečným přínosem. Pracuji tak, abych získal doporučení od svých klientů. Jejich spokojenost je pro mě tím největším oceněním za dobře odvedenou práci.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, nebo o prodeji zatím pouze uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Sjednejte si se mnou nezávaznou osobní schůzku, na které spolu probereme Vaše obavy, vysvětlím vše potřebné včetně možných rizik a zodpovím Vaše otázky. Teprve poté se sami rozhodnete, zda jsem pro Vás ten pravý makléř. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Zbyněk K.

Bez textového hodnocení

František B.

Bez textového hodnocení

Lucie N.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
602 263 131
E-mail:
alexander.piechaczek@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
1. máje 540
739 61 Třinec

Zanechejte makléři zprávu