Alexander Piechaczek

Jmenuji se Alexander Piechaczek a od roku 2013 pracuji pro společnost STING. Aktivně se věnuji prodeji realit na Třinecku a Jablunkovsku. Díky svým zkušenost na realitním trhu pomáhám lidem prodat nemovitosti rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou tržní cenu.

Jsem si vědom toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím. Proto ke svým klientům vždy přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Důležitým krokem při prodeji nemovitosti je volba toho správného makléře. Právě on Vás totiž prezentuje a zastupuje při jednání s kupujícími. Zkušený realitní makléř obstará vše potřebné za Vás. Já sám se neustále vzdělávám a aktualizuji své poznatky, abych svým klientům nabídl vždy ty nejlepší služby a byl pro ně skutečným přínosem. Pracuji tak, abych získal doporučení od svých klientů. Jejich spokojenost je pro mě tím největším oceněním za dobře odvedenou práci.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, nebo o prodeji zatím pouze uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Sjednejte si se mnou nezávaznou osobní schůzku, na které spolu probereme Vaše obavy, vysvětlím vše potřebné včetně možných rizik a zodpovím Vaše otázky. Teprve poté se sami rozhodnete, zda jsem pro Vás ten pravý makléř. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Děkuji za spěšné vyřízení.

Monika Z.

Bez textového hodnocení

Pan Piechaczek je kvalitní člověk, jak na osobní tak pracovní úrovni. Jeho informace byly vždy na profesionální úrovni., přitom lidský přístup a ochota pro klienta udělat i věci navíc. Jsem velmi spokojená a můžu jen doporučit. Havelková Pavla

Pavla H.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
602 263 131
E-mail:
alexander.piechaczek@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
1. máje 540
739 61 Třinec

Zanechejte makléři zprávu