Ing. Dagmar Dohnálková

Před vstupem do světa realit jsem pracovala jako obchodní zástupce v oblasti vestavných spotřebičů a kuchyňských dřezů. Vždy mě bavila práce s lidmi a zajímala jsem se o reality, takže když po jedenácti letech působení v minulé firmě přišel čas na změnu, nastoupila jsem v roce 2016 do STINGu a těšila se na nové výzvy. Věřila jsem, že práce v realitách je zajímavá, různorodá, časově flexibilní a plná nových možností. To vše se mi velice brzy potvrdilo. Navíc jsem velmi ráda, že každý den potkávám nové lidi. Někteří klienti se za mnou vracejí a doporučují mě svým známým. Mám z toho samozřejmě velkou radost a pocit, který nikdy neomrzí.

Reality pro mě nejsou jenom práce, ale i zábava. Dobře vím, že klienti nemohou na schůzku dorazit kdykoliv, a tak se jim vždy pokouším přizpůsobit. Proto také často pracuji o večerech a víkendech. Snažím se splnit vše, co klienti od práce realitního makléře očekávají, aby po ukončení obchodu se mnou odcházeli s pocitem, že jsou opravdu spokojení.

Dělám pro ně maximum, často i na úkor volného času. Ale když si ho přece jen někdy najdu, velice ráda ho trávím četbou, se svými vnoučaty, s rodinou, přáteli a cestováním.

Proč byste se měli obrátit právě na mě? Protože se budu snažit udělat vše podle našich vzájemných dohod a splnit Vaše požadavky a přání. Jsem empatická a klienti většinou brzy pochopí, že mi mohou důvěřovat a spolehnout se na mě.

Nebojte se a ozvěte se mi, společně to dokážeme!

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Paní Ing. Dohnálková nám velmi profesionálně vyřešila všechny úkoly i problémy spojené s prodejem naší nemovitosti a to vždy velmi rychle a k naší úplné spokojenosti. Velmi jí za vše děkujeme a určitě ji doporučujeme jako velmi odborného makléře. S pozdravem manželé Vlasta a Jan Hurtíkovi.

Vlasta H.

Byla perfektní a rychlá.

Šárka H.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 125
E-mail:
dagmar.dohnalkova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
5. května 720/20
741 01 Nový Jičín

Zanechejte makléři zprávu