Danuše Šebestová

Svou cestu realitním trhem jsem zahájila ve STINGu v roce 2010. Začínala jsem na pozici asistentky, ale už po roce jsem přešla na pozici makléřky. Musím říct, že jsem v realitách našla sama sebe. Na této práci mám ráda hlavně svobodu, rozmanitost a možnost naplánovat si svůj den. Každé ráno vstávám s pocitem, že mě zase čeká něco nového. Často se dostávám do situací, ve kterých musím vymýšlet různá řešení a kombinace tak, abych dosáhla cíle. Každým případem se stále znovu a znovu učím. A to mě baví.

Základem všeho je pro mě pozitivní myšlení a schopnost vžít se do dané situace. Na každý případ se snažím dívat očima klienta a zrealizovat ho k celkové spokojenosti všech smluvních stran.

Tím největším oceněním pro mě je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc klienti doporučí svým známým a rodině, nemohu si přát víc.

Chci být pro klienta „makléř s přidanou hodnotou“. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

93 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Miluše K.

Bez textového hodnocení

Blanka T.

Bez textového hodnocení

Petr M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 201 521
E-mail:
danuse.sebestova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Karola Śliwky 5a/58
733 01 Karviná - Fryštát

Zanechejte makléři zprávu