Danuše Šebestová

Svou cestu realitním trhem jsem zahájila ve STINGu v roce 2010. Začínala jsem na pozici asistentky, ale už po roce jsem přešla na pozici makléřky. Musím říct, že jsem v realitách našla sama sebe. Na této práci mám ráda hlavně svobodu, rozmanitost a možnost naplánovat si svůj den. Každé ráno vstávám s pocitem, že mě zase čeká něco nového. Často se dostávám do situací, ve kterých musím vymýšlet různá řešení a kombinace tak, abych dosáhla cíle. Každým případem se stále znovu a znovu učím. A to mě baví.

Základem všeho je pro mě pozitivní myšlení a schopnost vžít se do dané situace. Na každý případ se snažím dívat očima klienta a zrealizovat ho k celkové spokojenosti všech smluvních stran.

Tím největším oceněním pro mě je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc klienti doporučí svým známým a rodině, nemohu si přát víc.

Chci být pro klienta „makléř s přidanou hodnotou“. 

Kontaktní formulář

92 %

Hodnocení makléře

Byli jsme velmi spokojeni s RK Sting a to především s paní makléřkou Danuškou Šebestovou, je to profesionál na svém místě. Vždy nám se vším pomohla a poradila. Kdykoliv jsme ji zavolali, vždy se nám věnovala a to i v pozdních hodinách a o víkendech.

Jaroslav H.

Byli jsme velice spokojeni s paní Šebestovou, určitě doporučuji. Vše Nám podrobně vysvětlila, skvělá spolupráce. Paní Šebestová je určitě na správném místě. Lasotová

Žaneta L.

Paní Šebestová je skvělá a svou práci dělá výborně, moc jí děkuji za vyřízení prodeje bytu v krátkém období. Jsem velice spokojen, Bohumil Korbas

Bohumil K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 201 521
E-mail:
danuse.sebestova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Karola Śliwky 5a/ 58
733 01 Karviná - Fryštát

Zanechejte makléři zprávu