Darina Maroszová

V oblasti obchodu se pohybuji už od roku 2004. Když se mi v roce 2016 naskytla možnost začít pracovat v realitách, neváhala jsem ani minutu. Práce realitní makléřky mě velice naplňuje. Je to práce, při které každý den zažívám s klienty spoustu zajímavých situací. Nejde si nic naplánovat, každý den je jiný, každá situace je specifická, jedinečná…

V mé práci se zaměřuji hlavně na to, jak v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, ať už se jedná o dům, chatu, pozemek nebo komerční nemovitost.

Jsem tady pro Vás kdykoliv, když potřebujete pomoci s různými problémy, které souvisí s prodejem nemovitosti.

Pokud zrovna řešíte prodej nebo koupi nemovitosti, budu ráda, pokud se na mě obrátíte.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jindřich H.

Bez textového hodnocení

Martina P.

Mluvím-li za sebe , paní Maroszová měla vynikající osobní (a nejen tedy obchodní) přístup , byla k dispozici i v době svého volna / dovolené . Paní Maroszové patří velký dík . Pokud bych v budoucnu řešil nemovitost , obrátil bych se znovu na paní Maroszovou a Sting jako celek . Hodnotím i firemní kulturu a nastavené procesy , které fungují . Na čem jsme se dohodli, to platilo , jak z časového , tak z akčního pohledu. . Kéž byste měli zákazníky, kteří ctí totéž.

Robert R.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 740 608
E-mail:
darina.maroszova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
1. máje 540
739 61 Třinec

Zanechejte makléři zprávu