David Zeman

Narodil jsem se v roce 1990. Pracuji a zároveň se bavím svou prací v Jihlavě, kde jsem se i narodil. V minulosti jsem působil v marketingu fotbalového klubu FC Vysočina a zároveň na odboru PR ve stavební společnosti PSJ.

Proč jsem tento obor vyměnil za realitní činnost? Uvědomil jsem si, že i reality jsou z velké části o marketingu a propagaci. Každý jednotlivý prodej nemovitosti vyžaduje stanovení cílové skupiny, promyšlení propagace, precizní fotografie a poutavou video prohlídku. Navíc ve STINGu jsme jako jediní na Vysočině schopni zpracovat i virtuální prohlídku Vaší nemovitosti. To je to, co (nejen) jihlavskému realitnímu "rybníku" chybí dle mého nejvíce. Jsem přesvědčený, že právě v tomto jsem pro Vás tou správnou volbou, která přinese prodeji Vaší nemovitosti přidanou hodnotu, která zvýší její cenu.

Dalším aspektem, který mě k této práci táhl, je práce s lidmi a možnost pomáhat lidem k jejich vysněnému bydlení beze stresu a strachu ze všech procesů, které prodej nebo koupi nemovitosti provázejí.

Za mými zády stojí velká Realitní a investiční skupina STING, která působí na trhu již od roku 1997 a je tak zárukou spolehlivých právních služeb, které s prodejem nebo oddlužením nemovitosti souvisí.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

David se postaral o celý proces prodeje (od pořízení fotografií bytu, přípravy virtuální prohlídky, přes realizaci prohlídek s potenciálními kupci bez mé přítomnosti až po vyřízení nutné papírové dokumentace spojené s prodejem bytu konečnému zájemci). Mně tím ušetřil spoustu práce a hlavně drahoceného času. Jeho jednání a vystupování bylo na profesionální úrovni. Všechny mé dotazy dokázal zodpovědět. Rozhodně doporučuji Davida jako partnera při prodeji (i komplikované) nemovitosti.

Pavel N.

Bez textového hodnocení

Ondřej K.

Bez textového hodnocení

Karel Š.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 830
E-mail:
david.zeman@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Benešova 21
586 01 Jihlava

Zanechejte makléři zprávu