Eliška Kovalčíková

V Realitní skupině STING pracuji již od roku 2012. Začínala jako asistentka a po dvou letech jsem přešla na pozici makléřky. Tato práce mě velmi baví a naplňuje.

Zakládám si na osobním přístupu ke každému jednotlivému člověku, kterému se snažím vždy vyhovět i v těch nejsložitějších případech. Důkazem výborných vztahů s klienty a osobní satisfakcí je, že se na mě v budoucnu klienti znovu obrací se žádostí o pomoc při prodeji, nákupu či pronájmu nemovitosti, nebo mě na jejich doporučení oslovují jejich blízcí.

Specializuji se na lokalitu Hodonínska, Kyjovska a Břeclavska. Zde, na jihu Moravy, žiji celý svůj život, a proto Vám mohu poskytnout detailní informace o lokalitách Vašich nových domovů.

Má práce mi dává svobodu a možnost poznávat mnoho skvělých lidí každým dnem. Ráda se setkám i s Vámi a pomohu Vám s nákupem nebo prodejem Vaší nemovitosti.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

93 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Patrik N.

Výborná spolupráce, zvláště v našem případě, kde došlo k problémům a prodloužení koupě nemovitosti (Ne naší vinnou ani vinnou Realitní kanceláře), ale paní makléřka to zvládla rychle vyřešit

Filip K.

Bez textového hodnocení

Hana L.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 549
E-mail:
eliska.kovalcikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Národní třída 335/91
695 01 Hodonín

Zanechejte makléři zprávu