Irena Černá

Zdravím Vás,
jsem potěšena Vaším zájmem.

Pokud jste zavítali na mé stránky, zřejmě hledáte změnu, odpovědi nebo odbornou pomoc. A jste na správném místě.

Zázemí domova je základem našeho života. Pokud nyní hledáte bydlení, prodáváte či kupujete nemovitost, uvědomujete si, že je to zásadní změna. Logicky tak máte v hlavě spoustu myšlenek: Kdo koupí můj dům? Najdu ten pravý byt? Dostanu peníze, které požaduji? Jak zvládnu všechno to papírování, smlouvy, daně, úřady, hypotéku? Jak se přestěhuji?

Všechny Vaše dotazy dokážu zodpovědět a provedu Vás celým procesem prodeje či koupě. To nejdůležitější je sladit potřeby prodávajících a kupujících s ohledem na časové termíny, rodinné vazby i právní úkony.

Ve STINGu pracuji od roku 2009 a za tu dobu jsem realizovala prodej řady bytů, domů i pozemků. V letech 2012−2016 jsem na manažerské pozici vedla pobočku Prostějov a nyní na této pobočce pracuji jako specialista na trh s nemovitostmi. Kromě klasického prodeje řeším také oddlužení nemovitostí. Pokud Vám hrozí exekuce nebo dražba, je důležitý každý den, takže neodkládejte své rozhodnutí a ozvěte se mi.

Mám štěstí, že jsem na cestě životem našla STING. Pro realizaci obchodu máme v naší společnosti vše potřebné. Je zde tým lidí, kteří svou práci umí a spolupracují spolu. Realitní trh se vyvíjí a zákony se mění. Proto je nutné se neustále učit a zvyšovat svou odbornost. STING mi to vše umožňuje.

Doporučuji Vám nezávaznou osobní schůzku, na které probereme vše, co Vás zajímá.

Věřím, že Vám mám co nabídnout.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Petr Š.

Bez textového hodnocení

Petr P.

Bez textového hodnocení

Alena S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 813
E-mail:
irena.cerna@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Jiráskovo nám. 165/8
796 01 Prostějov

Zanechejte makléři zprávu