Mgr. Iva Secká

V roce 2014 jsem, po jedenácti letech působení v malé realitní kancelář v Olomouci, přijala nabídku pracovat v Realitní a investiční společnosti STING. Hned od začátku se mi líbila rodinná atmosféra mezi kolegy a profesionalita celé firmy a věděla jsem, že toto místo je pro mě to pravé.

V co věřím? Věřím ve své schopnosti, zkušenosti a vytrvalost. Po mnohaletých zkušenostech v oboru vím, že reality jsou oborem s dobrou perspektivou a budoucností.

Jsem přesvědčená, že touto cestou mohu pomáhat svým klientům uskutečňovat sny o novém bydlení. Mám vždy radost, když se mí klienti cítí dobře a komfortně při tak závažném rozhodnutí jako je prodej nebo koupě nové nemovitosti. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

91 %

Hodnocení makléře

S panem Jiří Zedníkem jsem byl moc spokojený, vše vysvětlil a hlavně i poradil. Když budu potřebovat v budoucnu další hypotékou, nebo něco s penězi, tak se určitě zase ozvu a doporučím ho i ostatním.

Martin V.

Bez textového hodnocení

Stanislav F.

Bez textového hodnocení

Iva M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 166
E-mail:
iva.secka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 433/25
787 01 Šumperk

Zanechejte makléři zprávu