Ivan Nudni

V realitách pracuji od roku 2013 a má práce je pro mě zároveň i koníčkem. Dnešní doba je hodně rychlá a neustále se něco mění. Proto se ve svém oboru pořád vzdělávám a pracuji na sobě tak, abych Vám vždy dokázal profesionálně pomoci a poradit. Za dobu mé práce ve STINGu jsem pomohl s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitostí mnoha lidem a jsem šťastný, že se na mě tito lidé později znovu obracejí nebo mě doporučují svým známým. To je pro mě ta největší odměna za dobře odvedenou práci.

Mimo práci trávím veškerý svůj čas s rodinou a věnuji se zálibám, mezi které patří sport, cestování a turistika.

Kontaktní formulář

94 %

Hodnocení makléře

Je to poprvé kdy jsme vůbec využili služeb realitky STING a jsme mile překvapeni vstřícným jednáním a odborností makléře p. Nudniho. Jeho vystupování a jednání s námy, stranou prodávajícího, opravdu hodnotíme velice kladně. Již v začátcích kontaktu jsme jemu dali naši plnou důvěru díky lidskému jednání už vzhledem také k naši mentalitě, což vyplívá z osobností každého člověka a nikdy nedal příležitost k nedůvěřě. Pane Nudni patří Vám naše díky. Štrihová Helena a Štriho Jozef ve Zlíně.

Helena Š.

Pan Nudni je velice ochotný a spolehlivý člověk, který svojí práci rozumí. Byli jsme velice spokojeni a jako realitního makléře ho můžeme jen a jen doporučit!

Tomáš O.

Bez textového hodnocení

Karel M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
777 454 186
E-mail:
ivan.nudni@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nám. Míru 5469
760 01 Zlín

Zanechejte makléři zprávu