Jan Dvořák

V realitách působím od roku 2014, kdy jsem začal pracovat pro Realitní a investiční skupinu STING jako Realitní makléř. V roce 2017 jsem přestoupil na pozici Specialista na trh s nemovitostmi. Od svého prvního dne působení v realitách jsem si dal jediný cíl − stát se uznávaným profesionálem ve svém oboru a pomáhat lidem ve složitých životních situacích, což pro většinu klientů prodej nebo nákup nemovitosti je.

Proklientským a lidským přístupem pomáhám všem, kteří vědí, že realitní makléř, kterému mohou důvěřovat, je nepostradatelnou výhodou v celém obchodním procesu. Rád pomohu i Vám. Jestli prodáváte nebo kupujete nemovitost, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit. Ozvěte se mi i v případě, že máte zájem pouze o nezávaznou konzultaci, tržní ocenění nemovitosti nebo potřebujete radu.

Specializuji se na oblast celého katastrálního území Prahy a Středních Čech.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Děkuji panu Dvořákovi za služby, dobře se staral.

Bez textového hodnocení

Jan B.

Bez textového hodnocení

Antonín Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
777 454 177
E-mail:
jan.dvorak@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Budějovická 1523/9a
140 00 Praha 4 - Michle

Zanechejte makléři zprávu