Jana Chromcová

Zdravím všechny, kteří si budete procházet tyto mé stránky.

Jmenuji se Jana Chromcová, ráda komunikuji a pracuji s lidmi, což mi práce realitní makléřky umožňuje. 

V této branži se pořád něco děje, žádná zakázka není stejná, je to úžasně různorodá práce. Začínala jsem s pronájmy bytů a postupně se propracovávala dál k prodejům a výkupům nemovitostí. V současnosti se věnuji nejen pronájmům a výkupům bytů, bytových a rodinných domů, ale také jejich rekonstrukcím.

Ráda Vám pomohu najít byt, dům či jinou nemovitost dle Vašeho přání a zrealizovat tím Vaše sny.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jarmila F.

Kancelář Sting se chová korektně. Bylo tam menší nedorozumění u vkladu na katastr. Na můj dotaz, zda-li nebude potřeba podpis kupujícího na návrh vkladu, nám bylo sděleno, že ne. Druhý den paní volala, že by potřeba přijít podepsat návrh vkladu : )). Potom jsme žádali, aby byl vklad podán 1.6., tak abychom měli větší prostor pro zaplacení daně z nabytí, kdy paní řekla, že to není problém. Nakonec nám púřišel email, že vklad byl podán 31.5. : )). Jinak vše proběhlo v pohodě. Zejména oceňuji aktivitu paní CH při sjednání smlouvy o pronájmu pozemku, na kterém nemovitost stojí, i když to nebyla její starost.

Michal H.

Bez textového hodnocení

Bohumil H.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
777 454 185
E-mail:
jana.chromcova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
8.května 455/18
779 00 Olomouc

Zanechejte makléři zprávu