Jana Pelantová

Prodejem nemovitostí se zabývám od roku 2007 a musím říct, že jsem v realitách našla sama sebe. Pro Realitní a investiční skupinu STING pracuji od roku 2013. Toto rozhodnutí pro mne bylo určitě velkým posunem vpřed. Díky tomu, že se při své práci mohu opírat o silný STING, mohu škálu nabízených služeb rozšířit o další zajímavé služby, jako poskytnutí zálohy na kupní cenu, rychlý výkup nemovitosti, kompletní finanční a pojišťovací servis, řešení zadlužení vlastníka a vyplacení exekucí.

Na realitách mě baví různorodost – každý případ je jiný, a proto se opravdu nikdy nenudím. Zakládám si na upřímnosti, spolehlivosti a vždy držím dané slovo.

Tím největším oceněním pro mě je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc klienti doporučí svým známým a rodině, nemohu si přát víc.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Jiřina F.

Bez textového hodnocení

Konvalinková D.

Bez textového hodnocení

René H.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 147
E-mail:
jana.pelantova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Kpt. Jaroše 271/1
276 01 Mělník

Zanechejte makléři zprávu