Jana Pelantová

Prodejem nemovitostí se zabývám od roku 2007 a musím říct, že jsem v realitách našla sama sebe. Pro Realitní a investiční skupinu STING pracuji od roku 2013. Toto rozhodnutí pro mne bylo určitě velkým posunem vpřed. Díky tomu, že se při své práci mohu opírat o silný STING, mohu škálu nabízených služeb rozšířit o další zajímavé služby, jako poskytnutí zálohy na kupní cenu, rychlý výkup nemovitosti, kompletní finanční a pojišťovací servis, řešení zadlužení vlastníka a vyplacení exekucí.

Na realitách mě baví různorodost – každý případ je jiný, a proto se opravdu nikdy nenudím. Zakládám si na upřímnosti, spolehlivosti a vždy držím dané slovo.

Tím největším oceněním pro mě je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc klienti doporučí svým známým a rodině, nemohu si přát víc.

Kontaktní formulář

100 %

Hodnocení makléře

Moc děkuji paní Pelantové za její ochotu a vstřícnost při koupi nemovitosti! Makléřku určitě doporučím dál.

Filip L.

Paní Pelantová měla již na první schůzce naprosto vše připravené, zjištěné, prostě jedna báseň. Komunikace naprosto bezproblémová, vždy s úsměvem. Jednoduše naprosto profesionální služby, které bych znovu jistě využila..

Lucie K.

Bez textového hodnocení

Vladimíra V.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 147
E-mail:
jana.pelantova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Kpt. Jaroše 271/1
276 01 Mělník

Zanechejte makléři zprávu