Jarmila Pavlaková

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej domů, bytů, chalup, chat, pozemků a nebytových prostor v Ostravě a okolí. Zároveň se věnuji zpracování odhadů cen obvyklých (tržních) nemovitostí potřebných pro dědická řízení.

Jako obchodník pracuji přes patnáct let, realitní praxi se věnuji od roku 2007 a mám za sebou mnoho úspěšných prodejů a pronájmů. Jsem si vědoma toho, že prodej nebo koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím, a proto ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Mým hlavním cílem je pomáhat klientům najít vhodnou nemovitost a bezpečně je provést celým procesem koupě.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, nebo o prodeji zatím jen uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Domluvíme si nezávaznou osobní schůzku, kde Vám vysvětlím vše potřebné, probereme možná rizika a zodpovím Vaše dotazy.

Bude mi ctí pracovat pro Vás! 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocení makléře

Po všech stránkách jsem byla maximálně spokojená s pani Jarmilou Pavlakovou.

Marie P.

Jsem ráda, že jsem si vybrala paní Pavlakovou. Je milá, ochotná a určitě po profesionální stránce jednička.

Jarmila Z.

Původně jsem kontaktovala jinou vaši pobočku. Protože se na něco pořád vymlouvali (nezvedali telefon, nereagovali na email a v hovoru používali nesmyslné okaté výmluvy) přeposlala jsem původní email na paní Pavlakovou. A dobře jsem udělala. Ihned se ozvala, domluvili jsme se na termínu prohlídky nemovitosti, domluvili jsme se na naší představě o ceně. A pak už vše směřovalo bez naší účasti a k naší naprosté spokojenosti k podpisu KS. Pět smajlíků pro paní Pavlakovou je málo a proto přidávám dalších 5 velmi spokojen!

Jarmila Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 523
E-mail:
jarmila.pavlakova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Zanechejte makléři zprávu