Jarmila Pavlaková

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej domů, bytů, chalup, chat, pozemků a nebytových prostor v Ostravě a okolí. Zároveň se věnuji zpracování odhadů cen obvyklých (tržních) nemovitostí potřebných pro dědická řízení.

Jako obchodník pracuji přes patnáct let, realitní praxi se věnuji od roku 2007 a mám za sebou mnoho úspěšných prodejů a pronájmů. Jsem si vědoma toho, že prodej nebo koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím, a proto ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Mým hlavním cílem je pomáhat klientům najít vhodnou nemovitost a bezpečně je provést celým procesem koupě.

Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, nebo o prodeji zatím jen uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Domluvíme si nezávaznou osobní schůzku, kde Vám vysvětlím vše potřebné, probereme možná rizika a zodpovím Vaše dotazy.

Bude mi ctí pracovat pro Vás! 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocení makléře

Vše proběhlo bez problémů a zbytečných stresových situací, to byl hlavní důvod proč jsem se rozhodl prodej realizovat s pomocí realitní kanceláře. Velmi jsem ocenil, že mě nikdo do ničeho netlačil.

Karel D.

Dobrý den, musím říct, že paní Pavlaková je velmi ochotná a zkušená makléřka, profesionál. Vše vyřešila perfektně, informovala mne o postupu a tedy mohu její služby jen a jen doporučit. Dělá dobré jméno Vaší realitce. Přeji jí hodně zdaru a úspěchů v další práci.

Karol Š.

Bez textového hodnocení

Jaroslav J.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 523
E-mail:
jarmila.pavlakova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Zanechejte makléři zprávu