Ing. Jiří Černý

Rok 2010 byl pro moji profesní kariéru zcela zásadní. Rozhodl jsem se postavit na vlastní nohy a opustit řady "zaměstnanců" a tím začít sám rozhodovat o svém životě. Už dlouhou dobu před mým rozhodnutím jsem přemýšlel, jakou cestou se dát. Rád jsem komunikoval s lidmi a zároveň jsem se začal zajímat o obchod a reality. Teď už vím, že reality byla ta správná volba. Začínal jsem jako realitní makléř a postupem času jsem se propracoval až na pozici manažera. V současné době mám na starosti dvě pobočky − Teplice a Mělník.

A proč právě STING?
Pro STING je typické, že to, co se slíbí, co je ve smlouvě, to firma dodrží. Dokážeme nabídnout mnohem víc, než může nabídnout konkurence. Děláme vše pro to, aby byl klient maximálně spokojený. Při vyjednávání s klienty jsem vždy zásadový a ctím pravidla. Zakládám si na důvěře mezi obchodníkem a klientem, na pravdě a poctivosti a to samé platí i ve vztahu manažer − makléř.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocené pobočky: Mělník, Teplice

Makléř: Jana Pelantová

NAPROSTÁ SPOKOJENOST.

Jiřina F.

Makléř: Lenka Juříčková

Bez textového hodnocení

Barbora I.

Makléř: Lenka Juříčková

Jako vždy 100%

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 848
E-mail:
jiri.cerny@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Školní 1019
415 01 Teplice

Zanechejte makléři zprávu