Ing. Jiří Neumann

Jednoznačným cílem mé práce pro Realitní skupinu STING je naprostá spokojenost všech prodávajících a kupujících. Kladu velký důraz na férové, přímé a poctivé jednání bez intrik a lží. Tímto přístupem se řídím celý život a jednoznačně se to vyplácí. Na stovkách obchodních případů jsem si potvrdil, že tato cesta je jediná správná a z této cesty nesejdu. Vím, jak těžké je si vybudovat výborné renomé na Přerovsku, a proto o svou pověst pečuji a snažím se můj kvalitativní standart držet na vysoké úrovni. CO ŘEKNU, TO PLATÍ

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Každý ví kde ho bota tlačí a proto mi pan Ing Neumann jako laikovi ,který nerozumí nemovitostem ,pomohl jednu takovou prodat. A to tak profesionálním způsobem , že by se od něj mohli učit i Bodie a Doyle. Okamžitá reakce ná mé telefonní dotazy,exkluzivní přístup a na konci transakce nadmíru spokojený já i kupující.Je to člověk na svém místě a pokud bych prodával nebo kupoval byť jen cihlu neváhám a jdu okamžitě a pouze za ním !!!!

Jakub H.

Bez textového hodnocení

Jaroslav K.

Bez textového hodnocení

Jaroslav K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 139
E-mail:
jiri.neumann@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nábř. Protifašistických bojovníků 3338/2a
750 02 Přerov

Zanechejte makléři zprávu