Ing. Jiří Neumann

Jednoznačným cílem mé práce pro Realitní skupinu STING je naprostá spokojenost všech prodávajících a kupujících. Kladu velký důraz na férové, přímé a poctivé jednání bez intrik a lží. Tímto přístupem se řídím celý život a jednoznačně se to vyplácí. Na stovkách obchodních případů jsem si potvrdil, že tato cesta je jediná správná a z této cesty nesejdu. Vím, jak těžké je si vybudovat výborné renomé na Přerovsku, a proto o svou pověst pečuji a snažím se můj kvalitativní standart držet na vysoké úrovni. CO ŘEKNU, TO PLATÍ

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Pan Neumann je vtipný, bystrý a pohotový. Umí vyžít svých známostí k realizaci obchodů, které umí realizovat v poměrně krátkém času. Pro danou práci má talent.

Vladimír Z.

Dobrý den, chtěla bych velice pochválit a poděkovat panu Ing. Neumannovi za excelentní služby. Byl k dispozici kdykoliv a vždy podal dostatečné informace. Po zkušenosti s jinou RK mohu pouze říct, že příště bych se obrátila pouze na Vás. Obchod byl rychlí a přesný. Velice děkuji

Martina M.

Dobrý den, makléř pan ing. Jiří Neumann k realizaci koupi domu přistupoval nadstandardně ve všech aspektech. V Jakémkoliv problému se orientoval velmi rychle a snažil se přispět svými zkušenostmi k rychlé realizaci. Profesionální a zároveň lidsky velmi přátelský přístup mne přesvědčil, že po špatných zkušenostech s některými RK se i v budoucnu mohu s naprostou důvěrou obrátit na tohoto SKVĚLÉHO makléře. Superlativní adjektivum je zcela na místě!

Věra B.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 139
E-mail:
jiri.neumann@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nábř. Protifašistických bojovníků 3338/2a
750 02 Přerov

Zanechejte makléři zprávu