Ing. Jiří Černý

Rok 2010 byl pro moji profesní kariéru zcela zásadní. Rozhodl jsem se postavit na vlastní nohy a opustit řady "zaměstnanců" a tím začít sám rozhodovat o svém životě. Už dlouhou dobu před mým rozhodnutím jsem přemýšlel, jakou cestou se dát. Rád jsem komunikoval s lidmi a zároveň jsem se začal zajímat o obchod a reality. Teď už vím, že reality byla ta správná volba. Začínal jsem jako realitní makléř a postupem času jsem se propracoval až na pozici manažera. V současné době mám na starosti dvě pobočky − Teplice a Mělník.

A proč právě STING?
Pro STING je typické, že to, co se slíbí, co je ve smlouvě, to firma dodrží. Dokážeme nabídnout mnohem víc, než může nabídnout konkurence. Děláme vše pro to, aby byl klient maximálně spokojený. Při vyjednávání s klienty jsem vždy zásadový a ctím pravidla. Zakládám si na důvěře mezi obchodníkem a klientem, na pravdě a poctivosti a to samé platí i ve vztahu manažer − makléř.

Kontaktní formulář

97 %

Hodnocené pobočky: Mělník, Teplice

Makléř: Jana Pelantová

Moc děkuji paní Pelantové za její ochotu a vstřícnost při koupi nemovitosti! Makléřku určitě doporučím dál.

Filip L.

Makléř: Lenka Juříčková

makléřka naprosto spolehlivá,ochotná,profesionální

Soňa D.

Makléř: Jana Pelantová

Paní Pelantová měla již na první schůzce naprosto vše připravené, zjištěné, prostě jedna báseň. Komunikace naprosto bezproblémová, vždy s úsměvem. Jednoduše naprosto profesionální služby, které bych znovu jistě využila..

Lucie K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 848
E-mail:
jiri.cerny@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Školní 1019
415 01 Teplice

Zanechejte makléři zprávu