Ing. Kamil Dřevojan

V realitách se pohybuji od roku 2000 a dalo by se říci, že se staly podstatnou součástí mého života. V roce 2008 jsem nastoupil do STINGu, kde jsem zobchodoval již přes 100 nemovitostí. Z vlastní zkušenosti vím, že mít svůj vlastní útulný domov patří k nezbytným složkám spokojeného života člověka. Snažím se klientům najít jejich vysněný domov a zároveň jim pomoci s veškerou problematikou spojenou s koupí a prodejem nemovitosti.

Poslední roky se zaměřuji na manažerskou činnost v regionu jižní Moravy. Předávám zkušenosti a znalosti začínajícím makléřům, jsem plně k dispozici těm zkušenějším. Vytváříme společně dobrou partu lidí. Přátelská atmosféra na mých pobočkách je samozřejmostí. Každému makléři vytvářím ideální podmínky pro práci tak, aby se mohl plně věnovat přáním našich klientů. Ti jsou vždy u nás na prvním místě.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocené pobočky: Břeclav, Hodonín, Znojmo

Makléř: Karel Pavlů

Dobrý den, už jsme pár nemovitostí prodávali a poznali několik makléřů i z jiných RK. Pan Karel Pavlů je jeden z mála schopných makléřů které jsme měli možnost poznat.

Eva Š.

Makléř: Marie Šimánková

Bez textového hodnocení

Martin N.

Makléř: Karel Pavlů

Pan Pavlů se o vše postaral, prodej proběhl hladce. Maximální spokojenost. Děkujeme

Karel P.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 578
E-mail:
kamil.drevojan@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Horní Česká 231/14
669 02 Znojmo

Zanechejte makléři zprávu