Ing. Kamil Dřevojan

V realitách se pohybuji od roku 2000 a dalo by se říci, že se staly podstatnou součástí mého života. V roce 2008 jsem nastoupil do STINGu, kde jsem zobchodoval již přes 100 nemovitostí. Z vlastní zkušenosti vím, že mít svůj vlastní útulný domov patří k nezbytným složkám spokojeného života člověka. Snažím se klientům najít jejich vysněný domov a zároveň jim pomoci s veškerou problematikou spojenou s koupí a prodejem nemovitosti.

Poslední roky se zaměřuji na manažerskou činnost v regionu jižní Moravy. Předávám zkušenosti a znalosti začínajícím makléřům, jsem plně k dispozici těm zkušenějším. Vytváříme společně dobrou partu lidí. Přátelská atmosféra na mých pobočkách je samozřejmostí. Každému makléři vytvářím ideální podmínky pro práci tak, aby se mohl plně věnovat přáním našich klientů. Ti jsou vždy u nás na prvním místě.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocené pobočky: Znojmo, Brno

Makléř: Karel Pavlů

Bez textového hodnocení

Jaroslav C.

Makléř: Kamil Dřevojan

Bez textového hodnocení

Josef K.

Makléř: Kamil Dřevojan

Bez textového hodnocení

Petr J.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 578
E-mail:
kamil.drevojan@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Horní Česká 231/14
669 02 Znojmo

Zanechejte makléři zprávu