Bc. Karel Pavlů

Dobrý den,

do světa nemovitostí jsem vstoupil v roce 2012 na pozici realitního makléře v Realitní kanceláři STING. Po celou dobu pracuji pro pobočku Znojmo. V roce 2013 jsem úspěšně absolvoval atestaci na pozici "Specialista na trh s nemovitostmi".

Věnuji se prodeji nemovitostí převážně v okrese Znojmo, mojí specializací jsou však Hrušovany nad Jevišovkou a okolí. Zároveň provádím zpracování odhadů pro stanovení tržních cen nemovitostí potřebných zejména pro dědická řízení.

Za dobu svého působení jsem úspěšně zprostředkoval prodej i pronájem více než 130 nemovitostí různého druhu.

Pokud prodáváte nemovitost nebo o prodeji zatím jen uvažujete a preferujete profesionální a individuální přístup, neváhejte se na mne obrátit. Rád Vám zodpovím všechny Vaše dotazy.

Děkuji za projevenou důvěru a těším se na spolupráci.

Bc. Karel Pavlů
Specialista na trh s nemovitostmi

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

93 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Karel D.

S panem Pavlu jsme byli maximalne spokojeni. Komunikace byla vyborna a jeho prace je opravdu profesionalni. Urcite bychom ho doporucili a kdyz bychom znovu potrebovali sluzeb maklere, radi se na nej znovu obratime.

Dagmar K.

Bez textového hodnocení

Karel V.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 162
E-mail:
karel.pavlu@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Horní Česká 231/14
669 02 Znojmo

Zanechejte makléři zprávu