Volejte zdarma 800 10 30 10

Volná pracovní místa
Vyhledat >
Měl bys vědět
 1. 01
  Podporujeme zdravé pracovní návyky. Ano, jako obchodníci si řídíme čas sami. Ale jistá pravidelnost a úsilí jsou pro úspěch nezbytné. Během pár hodin práce pravděpodobně milióny nevyděláš. Práce u nás je jako zahrada. Když se jí věnuješ poctivě a zaléváš, nese svoje ovoce.
 2. 02
  Potřebujeme lidi se silnou vnitřní motivací. Rádi Tě do práce obchodníka zaučíme. Ale je na Tobě stanovit si cíle a jít aktivně za nimi. Na nás je Ti na této cestě pomáhat, nikoliv Tě popohánět či dokonce tahat za ruku. Nemáme čas ztrácet čas :-)
 3. 03
  Nepotřebujeme šedé myšky ani supermany. Potřebujeme lidi s přesvědčením, že svou práci chtějí dělat dobře. Proto se ptají, diskutují, samostatně přemýšlí a umí slušně a s respektem vyjádřit svůj názor. A hlavně mají chuť se neustále zlepšovat.
 4. 04
  Hledáme lidi odolné, kteří si umí zorganizovat svůj den, ale také přizpůsobit se změnám den ze dne, z hodiny na hodinu. Zajistit spokojenost svým klientů je někdy pořádná jízda a nejlépe je zvládat ji s úsměvem.
 5. 05
  Práce obchodníka v realitách je do značné míry životní styl. Nikdo nehlídá, jestli schůzka u kafíčka byla pracovní :-) Odměna je však přímo úměrná naší snaze a úsilí, kterou do práce vkládáme. A to nejen finanční, ale také hodnocení a reference od klientů ;-)
 6. 06
  V práci jsme si rovni, všichni si tykáme. Jsme k sobě otevření a víme, že nastavená pravidla zajišťují férový a spravedlivý přístup jak ke všem obchodníkům, tak ke klientům.
 7. 07
  Zakládáme si na vzájemné podpoře a soudržném kolektivu. Ale dobré vztahy nejsou všechno. Stále jsme firma, kde jde o byznys, který musí generovat hodnotu a peníze.
 8. 08
  Stejně jako v každém podnikání, první měsíce na pozici obchodníka jsou finančně náročné. Přestože u nás nemusíš platit úvodní školení ani poplatky za kancelář, než se začnou sypat obchody, je důležité mít finanční rezervu. Ber to jako investici do svého úspěchu!