Volejte zdarma 800 10 30 10

Makléřem ve STINGu - Jak vypadá den makléře Jana Dvořáka Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti I. Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti II. Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti III. Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti IV.

Hypoteční a finanční specialista Mělník

Baví Tě čísla, finance a hledání ideálních řešení? Pak čti dále :-)….

STING Finance, sesterská společnost Realitní kanceláře STING, zabývající se zprostředkováním financování nemovitostí, pojištěním a investicemi, hledá pro posílení týmu kandidáty na pozici "Finanční poradce” pro pobočky v Pardubicích a Chrudimi.

“U nás jsou lidé motivovaní a spokojení. K jejich vynikajícím výkonům přispívá příjemné pracovní prostředí a podmínky, které u nás máme “

Tvoje náplň práce bude:

• vyřizování úvěrů na bydlení, včetně pojištění a investic
• komplexní finanční poradenství

Co Ti nabízíme?

  • zajímavou práci,
  • příjemné pracovní prostředí a prima kolegy,
  • kontakty na klienty realitní kanceláře,
  • široké portfolio finančních produktů,
  • programové vybavení (simulace),
  • informační servis,
  • zajímavé finanční ohodnocení aneb odměny bez limitu,
  • možnost dalšího profesního růstu,
  • systémový přístup ke zvyšování odbornosti,
  • zázemí sesterské Realitní skupiny STING,
  • marketingovou a IT podporu ….
    … a další

Co od Tebe čekáme?

• čestné jednání a spolehlivost,
• chuť posouvat sebe i společnost vpřed,
• prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního poradenství,
• zkušenosti se zpracováním úvěrů na bydlení,
• SŠ/VŠ vzdělání,
• přirozeně aktivní a proklientský přístup,
• příjemné vystupování,
• řidičský průkaz skupiny B.

Odpověděl jsi ANO na výše uvedené otázky? Líbí se Ti to? Výborně.

Právě Tebe hledáme a potřebujeme!

Už teď se těšíme na Tvůj životopis s fotografií a motivační dopis!

Ucházet se o pozici >