Volejte zdarma 800 10 30 10

Makléřem ve STINGu - Jak vypadá den makléře Jana Dvořáka Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti I. Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti II. Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti III. Upoutávka na interní kurz Obchodní dovednosti IV.

Stavební ekonom/ka

Realitní kancelář STING přijme novou kolegyni nebo kolegu na EKONOM/KA STAVBY.

Náplň práce:
- ekonomické plánování, realizace stavby, vypracování resp. spoluúčast na pracovních kalkulacích, vytvoření příslušné dokumentace a její aktualizace

- vytváření pravidelných porovnání cíl/skutečnost, týkajících se nákladů a výkonů, jakož i průběžná aktualizace pracovních kalkulací jako zdroje informací

- pravidelná kontrola pohledávek, plateb a ručení/záruk

- sestavení bilance za období, se kterým časově a věcně souvisí, sestavení měsíčních výkazů výkonů, tvorba rezerv a opravných složek

- vystavování, evidence, kontrola a předkontace faktur, jakož i vyžádání realizace kvalitativní a kvantitativní kontroly výkonů prostřednictvím odborného personálu

- pomoc při obstarávání materiálu ve shodě se stavbyvedoucím

- zodpovědné prověřování smluv, souhlas a vyjádření o bezchybnosti smlouvy ve shodě se stavbyvedoucím

Očekávané znalosti a dovednosti:

- vzdělání SŠ/VŠ

- praxe ve stavebním oboru min. 5 let

- výborná znalost Microsoft Office

- Analytické a komunikační schopnosti

Pokud splňujete dané požadavky, prosím zašlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem.

Ucházet se o pozici >