Ladislav Novák

V realitách se pohybuji od roku 1999 a začínal jsem tehdy jako realitní makléř se specializací na prodej pozemků. Od roku 2005 se naplno věnuji řízení lidí a budování týmů úspěšných realitních makléřů.

Do pražské pobočky STINGu jsem nastoupil v roce 2014 s jasným cílem − vybudovat nejúspěšnější pobočku v rámci celé Realitní a investiční skupiny STING. Tento cíl se po dvou letech podařilo také splnit, když jsme za rok 2016 získali ocenění „Pobočka roku“.

Jsem přesvědčený, že úspěšný realitní makléř by měl vždy dodržet to, co slíbí, a zároveň nikdy neslibovat něco, co nemůže splnit, protože zejména poctivost a férové jednání jsou zaručenou cestou k dobře odvedené práci a ke spokojenosti klienta.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

93 %

Hodnocené pobočky: Praha

Makléř: Vladimír Pulchart

Bez textového hodnocení

Petr F.

Makléř: Vladimír Pulchart

pan Pulchart je velmi milý, ochotný a trpělivý. Dokázal mě podržet v mé těžké životní situaci a při našich jednáních mi trpělivě vše vysvětloval, tak že mám dobrý pocit, že je vše na dobré cestě a naše bezvýchodá situace se řeší tou nejlepší možnou cestou. mnohokrát mu za to děkuji.

Alena Š.

Makléř: Jan Teichmann

Bez textového hodnocení

Přemysl U.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 864
E-mail:
ladislav.novak@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Budějovická 1523/9a
140 00 Praha 4 - Michle

Zanechejte makléři zprávu