Mgr. Bc. Ladislav Škvařil

Nemovitosti jsou krásná věc, protože se jedná o něco hmatatelného, konkrétního, něco, na co se s radostí a obdivem podíváte.

Více jak dvacet let jsem pracoval ve zcela odlišném oboru, ale vždy mě přitahoval svět realit a chtěl jsem být jeho aktivní součástí. V roce 2011 jsem měl to štěstí, že jsem mohl do tohoto světa prostřednictvím společnosti STING nahlédnout a stát se jeho součástí tak, jak jsem si přál. Mé první úspěchy se dostavily brzy a jen mě utvrdily v tom, že jsem si opravdu zvolil správnou cestu. Po necelých třech letech jsem se začal specializovat na výkupy a oddlužení nemovitostí a touto oblastí se zabývám doposud.

V mém oboru je jednou ze zásadních věcí komunikace a spolupráce s lidmi. Kdo se v této oblasti orientuje tak ví, že je velice zajímavá, i když občas náročná. Jedno je však jisté, nikdy to není nuda. Díky zkušenostem, které jsem v realitní praxi získal, jsem schopen pomoci s oddlužením nemovitosti nebo jejím prodejem. Samozřejmě rád pomůžu i s koupí nemovitosti a najdu Vám vysněné bydlení. 

Kontaktní formulář

93 %

Hodnocené pobočky: České Budějovice

Makléř: Stanislav Rychnavský

Bez textového hodnocení

Jiřina K.

Makléř: Stanislav Rychnavský

Dobrý den, již dne 30.9.2017 jsem poslala na pobočku STING Č.B. e-mail tohoto znění: Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování panu makléři Stanislavu Rychnavskému, RK STING České Budějovice, za nevšedně obětavý přístup k mé záležitosti při prodeji nemovitosti. Jeho nejen profesionální, rychlé, ale i lidsky citlivé jednání pro obě zúčastněné strany mělo by být příkladem všem, kteří pracují s lidmi v jakémkoliv oboru. S díky Hana Bicková

Hana B.

Makléř: Jiří Šiller

Bez textového hodnocení

Petr S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 852
E-mail:
ladislav.skvaril@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Jírovcova 1
370 01 České Budějovice

Zanechejte makléři zprávu