Ing. Lenka Hranošová

Pro většinu klientů je prodej nebo nákup nemovitosti úkon, který absolvují jednou za život, proto k tomu přistupuji velice zodpovědně a citlivě. Mým cílem je, abyste byli s prodejem nemovitostí, případně v novém domově maximálně spokojeni.

Pracuji na doporučení, kdy mě spokojení klienti rádi doporučí svým známým. K mým klientům patří také insolvenční správci, odhadci nemovitostí, exekutoři.

Ráda komunikuji a pracuji s lidmi, což mi práce realitní makléřky umožňuje. V této branži se pořád něco děje, žádná zakázka není stejná, prostě je to úžasně různorodá práce.

Je důležité vyznat se v oblasti stavebnictví, účetnictví, daní a obchodu. Jednám se stavebními úřady, katastrálními úřady, geodety, projektanty, soudními a bankovními odhadci.

Kromě prodeje bytů, domů, pozemků, chat se zabývám také rekonstrukcí a následným prodejem bytů, bytových domů, rodinných domů, výstavbou novostaveb, rozdělením domů na bytové jednotky.

Nejvíce nemovitostí prodávám mezi Opavou a Ostravou, nejvíce pak na "Prajzke", ale ráda Vám pomůžu s prodejem i v jiné lokalitě.

Budu se těšit na setkání s Vámi.

Lenka Hranošová

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Milada K.

Bez textového hodnocení

Ondrej R.

Bez textového hodnocení

Jakub K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 877
E-mail:
lenka.hranosova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Zanechejte makléři zprávu