Libor Oharek

Práce realitního makléře je různorodá, pestrá a každý den se v ní řeší něco jiného. Zároveň se člověk setkává se spoustou nových, zajímavých lidí. To jsou důvody, proč mě tato práce baví.

Po mnoha letech zaměstnání ve výrobních závodech v oddělení logistiky jsem se rozhodl, že je na čase změnit svůj profesní směr. Naplno jsem se začal věnovat práci v realitách, protože mě tato oblast vždycky zajímala. Do STINGu jsem nastoupil v roce 2016 a za svůj dosavadní největší úspěch považuji to, že jsem si u klientů získal důvěru, znovu se na mě obrací při prodeji nemovitostí a doporučují svým známým.

Proč byste si měli vybrat pro spolupráci právě mě? Protože je na mě spolehnutí, dokážu ke každému klientovi přistupovat individuálně a navázat s ním bližší vztah. Proto neváhejte a kontaktujte mě, těším se na naši spolupráci.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Tomuto makléři bych přidal vše co je potřeba aby jeho pozice v RK Sting stoupla. Panu Oharkovi bych i přez vás rád poděkoval za jeho služby a ochotu kterou měl k mému prodeji nemovitosti a řešení problémů které ten prodej přinesl. Za mě je veliká spokojenost a byl bych moc rád kdyby jsem mu mohl pomoct k prodeji dalších nemovitostí.

Tomáš P.

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Liboru Oharkovi za jeho naprosto profesionální přístup, za vstřícnost, ochotu, jeho odborné znalosti, snahu vyjít vstříc a jeho celkový přístup k řešení prodeje naší nemovitosti. S Jeho prací jsme byli maximálně spokojeni. Opravdu si zaslouží naše velké poděkování a uznání. S přátelským pozdravem Nantlovi.

Alena N.

Bez textového hodnocení

Michaela S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
777 481 112
E-mail:
libor.oharek@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Radniční 344/25
787 01 Šumperk

Zanechejte makléři zprávu