Ing. Lubomír Hlavica

Mé motto zní: Spokojený klient, který se vrátí, je pro mě hnacím motorem do další práce.

S prodejem nemovitostí pomáhám lidem již od roku 2006. Za tu dobu jsem svým klientům zajistil prodej více než 300 nemovitostí. Specializuji se na region Pardubice a okolí. Se svými klienty spolupracuji na bázi důvěry a individuálního přístupu, což je nepostradatelnou předností v celém obchodním procesu.

Od počátku sleduji nové trendy na realitním trhu a svou práci těmto trendům přizpůsobuji. Většina klientů dnes požaduje od realitního makléře nejen zajištění prodeje nemovitosti, ale i online profesionální rady související s prodejem nemovitosti. To mě motivovalo k tomu, že jsem se v roce 2012 rozhodl specializovat i na oblast financování nemovitostí.

Dnes kombinací profesí realitního makléře a hypotečního specialisty zajišťuji služby spojené s prodejem nemovitostí na profesionální úrovni. Kupující i prodávající tím získají jistotu, rychlost a maximální pohodlí celé realitní transakce.

I proto mne moji klienti doporučují svým přátelům, známým a kolegům. Za to jim velice děkuji a vážím si toho.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jana P.

Bez textového hodnocení

Michal M.

Bez textového hodnocení

Ladislav S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 828
E-mail:
lubomir.hlavica@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Pernštýnské nám. 66
530 02 Pardubice

Zanechejte makléři zprávu