Lucie Rozsívalová, DiS.

Jmenuji se Lucie Rozsívalová a od roku 2012 se aktivně věnuji prodeji nemovitostí na pobočce Přerov. Těší mě práce s lidmi a díky STINGu mohu s lidmi nejen pracovat, ale i realizovat jejich sny o novém bydlení.

Jsem si vědoma toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím. Ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám.

Jsem empatická a vím, že životní příběhy jsou odlišné, proto klientům naslouchám a společně hledáme co nejlepší řešení ke spokojenosti a radosti.  

Pokud potřebujete poradit se stanovením ceny Vaší nemovitosti, při řešení exekucí, při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí, můžete se na mě s důvěrou obrátit. 

Těším se na spolupráci

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

85 %

Hodnocení makléře

Mila, komunikativni, vstricna.

Jakub H.

Bez textového hodnocení

Radek Š.

Prodej nemovitosti byl složitý. V tomto pomohla paní Rozsívalová, ale zejména pan Ing. Růžička. Bez jeho aktivní spolupráce by nemohl být prodej nemovitosti uskutečněn v tak krátkém čase. Jsem opravdu rád, že má volba padla právě na vaši realitní kancelář. Mohu jen a jen doporučovat!

Milan S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 747 183
E-mail:
lucie.rozsivalova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nábř. Protifašistických bojovníků 3338/2a
750 02 Přerov

Zanechejte makléři zprávu