Lukáš Příhoda

Práci v realitách se věnuji od roku 2015, kdy jsem nastoupil do STINGu. Předtím jsem pracoval a podnikal v oblasti gastronomie. Cítil jsem ale, že potřebuji změnu, a proto jsem chtěl zkusit štěstí v úplně jiném oboru. Na internetu jsem našel zajímavou pracovní nabídku na pozici realitního makléře, úspěšně jsem prošel výběrovým řízením a od té doby jsem ve STINGu. Jsem rád, že jsem si ze všech nabídek vybral tuto firmu, protože poskytuje velké zázemí a možnosti v oboru realit a financí.

Na mé práci mám nejraději, že mohu lidem pomoci při prodeji nebo koupi nemovitosti, poradit jim a jako odborník dotáhnout celý obchod do zdárného konce, tak aby byli všichni spokojení. V mé praxi se mi dokonce stalo, že prodávající získali z obchodu více peněz, než požadovali.

Ve vztahu s klienty je pro mě nejdůležitější důvěra a férové jednání. Bez toho nejde obchod dotáhnout do úspěšného konce a zakládám si na tom. To, na čem se s klienty domluvím, se musí vždy dodržet.

Jsem pro Vás tím pravým makléřem, protože svou práci dělám poctivě, spolehlivě, umím se vcítit do lidí a poradit jim. Pokud právě to hledáte, ozvěte se mi.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Nemám žádné výhrady,profesionální přístup,maximální spokojenost

Mojmír Č.

Bez textového hodnocení

Jan B.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 539
E-mail:
lukas.prihoda@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní Jasenka 215
755 01 Vsetín

Zanechejte makléři zprávu