Lukáš Hojdan

Celý můj život je ve znamení kontrastů, dynamiky a nasazení. Kontrast nejlépe vystihuje to, že jsem jako vrcholový tanečník studoval stavební školu. Vrcholem dynamiky a nasazení byla taneční kariéra a život zasvěcený sportu a estetice, který v roce 2010 vygradoval účastí v televizním pořadu StarDance.

V roce 2013 jsem hledal způsob, jak skloubit dynamiku, estetiku, komunikaci s lidmi a nemovitostmi. Realitní činnost se zdála jako nejlepší volba a také se to potvrdilo. Od začátku jsem věděl, že chci do STINGu. Měl jsem tam spoustu kamarádů a taky jsem věděl, že STING je top firma.

Dnes funguji na pozici regionálního manažera pro pobočky Brno a Třebíč a moje práce je mým životním stylem. Úspěchem pro mě je každý makléř, který tím žije stejně jako já a díky své práci a znalostem dělá spokojenými také klienty, což je pro STING hlavní cíl. Přátelský kolektiv, dynamická práce, ve které se člověk naučí obrovské množství věcí, touha neustále posouvat své hranice a kvalitu poskytovaných služeb klientovi − to jsou důvody, proč tuto práci miluji.

Kontaktní formulář

81 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Pavla M.

Bez textového hodnocení

Zdenka H.

Bez textového hodnocení

Eva T.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 797 193
E-mail:
lukas.hojdan@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Zanechejte makléři zprávu