Marie Šimánková

Ve STINGu jsem začala pracovat jako asistentka, kde jsem poznávala, co to vůbec je trh realit. Tato práce mě velice zaujala a začala mě bavit. Postupně jsem se dopracovala na pozici realitní makléřky. Na této práci mě láká její různorodost, protože každý den jednám s novými lidmi, jsem v jiném městě nebo obci.

Vím, že prodej nebo nákup jakékoliv nemovitosti není činnost, která se provádí každý den. Pro mnoho lidí je to možná životní rozhodnutí. Proto se snažím jednat s každým zákazníkem transparentně a na rovinu. Mým cílem je, aby mi klient věřil, rád se ke mně vracel a doporučil mě svým známým a přátelům.

Tato práce mě baví a je mým velkým koníčkem. Proto se neustále vzdělávám a zúčastňuji se školení, aby mi neunikly žádné novinky.

Děkuji, že jste navštívili mou stránku. Budete-li mít zájem o jakékoliv informace, radu nebo si budete chtít jen popovídat, jsem tu pro Vás. Volejte tel.: 724 620 114 nebo pište na e-mail: marie.simankova@rksting.cz.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Naprostá spokojenost, paní moc ochotná...

Monika K.

Bez textového hodnocení

Kateřina S.

Bez textového hodnocení

Marek P.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 114
E-mail:
marie.simankova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Horní Česká 231/14
669 02 Znojmo

Zanechejte makléři zprávu