Bc. Markéta Laubová

V lednu 2017 jsem oslavila výročí 10 let ve STINGu. Začínala jsem jako asistentka, ale po dvou letech jsem přešla na pozici makléřky. Práci v realitách mám ráda, protože mi poskytuje svobodu a možnost naplánovat si svůj den.

Mou specializací je hlavně prodej bytů, ale ráda Vám pomohu i s prodejem domů nebo pozemků. Za celou svou dobu ve STINGu jsem zrealizovala téměř 400 obchodů a jsem moc ráda, že zejména v posledních třech letech pochází většina mých obchodů od klientů, kteří mě vyhledali na základě doporučení. Oceněním za mou dobře odvedenou práci je i to, že se mí klienti často vrací – mám dokonce i pár klientů, kterým jsem zobchodovala už čtyři nemovitosti.

Po tolika letech ve STINGu už to pro mě není jenom práce, ale i zábava a místo, kde jsem našla hodně přátel.

Pokud tedy hledáte profesionálku s osobním přístupem ke klientům, která svou práci dělá poctivě a ráda, ozvěte se mi. Těším se na spolupráci s Vámi.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jakovos Č.

vše na 1

Peter T.

Paní byla moc ochotná opravdu profi pracovnice jsme velmi spokojení a určitě doporučíme dále blesková rychlost řešení komunikace na úrovni

Jakub H.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 152
E-mail:
marketa.laubova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Zanechejte makléři zprávu