Ing. Marta Konečná

Na realitním trhu nejsem žádným nováčkem. Po ukončení vysoké školy jsem si hledala práci a bylo mi jasné, že práce ekonoma, ve které bych byla celý den zavřená v kanceláři nebo bance, pro mě nebude to pravé ořechové. V tu dobu zrovna hledali v jedné realitní kanceláři makléře, a tak jsem to zkusila. Má volba byla správná.

Na realitním trhu působím už od roku 2003 a do Realitní a investiční skupiny STING jsem nastoupila v roce 2016. Jsem ráda, že mám za sebou podporu úspěšné firmy s tradicí, se zvučným jménem a pevným zázemím. Mít za zády tak silnou společnost je pro makléře obrovská výhoda. Úspěšný realitní makléř je dle mého názoru člověk otevřený, komunikativní a tvořivý, a to se setkalo s mým osobním nastavením a povahou.

Po tolika letech na realitním trhu mohu opravdu říci, že se má práce stala součástí mého života a zároveň i mým koníčkem. Dělám práci, která mě baví a naplňuje. Každý obchodní případ je jiný, je tvořen lidmi, prostředím, ve kterém se zrovna nacházíme, nemovitostí, která je předmětem prodeje či koupě. Každý obchodní případ je propojen s konkrétním lidským příběhem a já mohu být díky klientům jeho součástí.

Proč jsem právě já pro Vás tou pravou makléřkou? Mám zkušenosti a dokážu se vcítit do obchodního případu klienta. Ke své práci přistupuji zodpovědně a dělám věci naplno. Ve vztahu s klientem je pro mě nejdůležitější rovnocenný a férový vztah. Spokojený klient, který mou práci ocení a uzná ji za přínosnou a kvalitní, je pro mne krásnou a cennou odměnou.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Petr M.

Můžete být rádi za tak perfektní makléřku

Petr M.

Velice jsme byli spokojeni se všema službami,kdybychom ještě potřebovali služeb realitní kanceláře určitě by jsme se na p.Konečnou obrátitli znovu.

Ludmila M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 530
E-mail:
marta.konecna@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Tržní 31
738 01 Frýdek-Místek

Zanechejte makléři zprávu