Ing. Marta Konečná

Na realitním trhu nejsem žádným nováčkem. Po ukončení vysoké školy jsem si hledala práci a bylo mi jasné, že práce ekonoma, ve které bych byla celý den zavřená v kanceláři nebo bance, pro mě nebude to pravé ořechové. V tu dobu zrovna hledali v jedné realitní kanceláři makléře, a tak jsem to zkusila. Má volba byla správná.

Na realitním trhu působím už od roku 2003 a do Realitní a investiční skupiny STING jsem nastoupila v roce 2016. Jsem ráda, že mám za sebou podporu úspěšné firmy s tradicí, se zvučným jménem a pevným zázemím. Mít za zády tak silnou společnost je pro makléře obrovská výhoda. Úspěšný realitní makléř je dle mého názoru člověk otevřený, komunikativní a tvořivý, a to se setkalo s mým osobním nastavením a povahou.

Po tolika letech na realitním trhu mohu opravdu říci, že se má práce stala součástí mého života a zároveň i mým koníčkem. Dělám práci, která mě baví a naplňuje. Každý obchodní případ je jiný, je tvořen lidmi, prostředím, ve kterém se zrovna nacházíme, nemovitostí, která je předmětem prodeje či koupě. Každý obchodní případ je propojen s konkrétním lidským příběhem a já mohu být díky klientům jeho součástí.

Proč jsem právě já pro Vás tou pravou makléřkou? Mám zkušenosti a dokážu se vcítit do obchodního případu klienta. Ke své práci přistupuji zodpovědně a dělám věci naplno. Ve vztahu s klientem je pro mě nejdůležitější rovnocenný a férový vztah. Spokojený klient, který mou práci ocení a uzná ji za přínosnou a kvalitní, je pro mne krásnou a cennou odměnou.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Roman H.

Bez textového hodnocení

Jana D.

Bez textového hodnocení

Marek G.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 530
E-mail:
marta.konecna@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Tržní 31
738 01 Frýdek-Místek

Zanechejte makléři zprávu