Bc. Martin Novák

Na realitním trhu se pohybuji společně s RK STING od roku 2014. Začínal jsem na pozici makléře, v roce 2018 jsem se stal specialistou na trh s nemovitostmi. Jsem rád, že mám za sebou podporu úspěšné firmy s tradicí, zvučným jménem, pevným zázemím a jsem obklopen lidmi, se kterými se mi dobře spolupracuje.

Každý obchodní případ je jiný. Je tvořen lidmi, prostředím, ve kterém se zrovna nacházíme, a nemovitostí, která je předmětem prodeje či koupě. Někdy je to jednoduché, ale většinou se v průběhu obchodu objeví větší či menší komplikace. Díky kolegům, zázemí společnosti a získaným znalostem vždy dojdeme ke zdárnému konci. Dobře uzavřený obchod je potom největší odměnou za mou práci.

Tím největším oceněním pro mě je, když dokážu pomoci i lidem, kteří musí řešit nepříjemnou situaci spojenou s insolvencí nebo exekucí. Na konci takového případu cítím uspokojení, když vidím lidi, kteří již ztráceli naději na normální život a klidný spánek, jak cítí úlevu a vidí novou životní šanci.

Martin

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

88 %

Hodnocení makléře

Jsem velice spokojena s makléřem, obzvláště oceňuji trpělivost a vstřícnost se staršími klienty.

Anna K.

Bez textového hodnocení

Tatiana F.

Bez textového hodnocení

Petra P.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 772 038
E-mail:
m.novak@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nábř. Protifašistických bojovníků 3338/2a
750 02 Přerov

Zanechejte makléři zprávu