Martin Skalka

K práci realitního makléře vedla v mém případě dlouhá cesta. Prošel jsem nemálo zaměstnání od elektrikáře, fotbalového brankáře, strojvedoucího, vedoucího skladu až po krizového manažera. Až nyní ale mohu říci, že mě má práce naplňuje a uspokojuje.

Po dvou letech ve STINGu jsem se stal Specialistou na trh s nemovitostmi s podporou úspěšné firmy s tradicí, zvučným jménem a pevným zázemím v zádech.

Na této práci mě baví její rozmanitost. Každý prodej, pronájem, každá nemovitost je jiná a je pro mě výzvou. Každý lidský příběh je jiný a jsem rád, že se mohu stát jeho součástí.

Největším zadostiučiněním je pro mě dobré hodnocení klientů a jejich doporučení mé profesionální práce známým nebo rodině.

Mou satisfakcí jste Vy, spokojení klienti, kteří se na mě s důvěrou opakovaně obracíte.

Martin

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Martin K.

Bez textového hodnocení

Michal F.

Pan Skalka je opravdu člověk na svém místě, musím ocenit jeho profesionalitu, ochotu vše řešit, dodržování všech slíbených termínu a dohod. V případě, že bych do budoucna něco prodávala či kupovala určitě budu pana Skalku kontaktovat a vřele ho doporučovat všem. Mimo pana Skalky, bych chtěla poděkovat a kladně ohodnotit i pana Hájka, který mi pomohl s hypotékou a vše s tím spojeným.

Kateřina K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 588
E-mail:
martin.skalka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Zanechejte makléři zprávu