Monika Franková

Dobrý den,

jmenuji se Monika Franková a v realitní společnosti STING pracuji od roku 1999.

V současné době působím na pozici realitního makléře, kde se věnuji převážně zprostředkování prodeje nemovitostí (bytů, rodinných domů, chat a chalup, pozemků, garáží), pronájmů nemovitostí. Pokud se klient dostal do tíživější finanční situace (exekuce, pohledávky), společně analyzujeme a hledáme řešení a realizujeme klientovo oddlužení. S klienty často řešíme cenovou mapu nemovitostí, vypracovávám tržní ocenění nemovitostí pro notáře (např. kvůli dědictví). Provádím bezplatné konzultace s klienty, poradenský servis.

Je pro mne velmi důležité, aby se klient cítil v bezpečí a obracel se na mě s důvěrou  a s tímto posláním vedu naše setkání. Zajímají mě jeho potřeby a na základě vyhodnocení navrhuji řešení.  Radost mi přinášejí referenční obchody, vážím si každé zpětné vazby.

Do společnosti jsem byla vybrána na základě výběrového řízení na pozici asistentky. Tenkrát se otevírala druhá pobočka Stingu v Karviné a já jako absolvent čerstvě po maturitě dostala od majitele p. Martina Zaremby příležitost v této společnosti pracovat. Jak plynuly roky a byla jsem bohatší o zkušenosti, působila jsem dále na pozici realitního makléře, oblastního manažera a  obchodní ředitelky. Byla to úžasná léta zkušeností, poznání, různých setkání a jednání s lidmi, ať už uvnitř naší společnosti, nebo na realitním trhu, za která jsem nesmírně vděčná.

Pokud potřebujete poradit, zkonzultovat, prodat, pronajmout, jsem tady pro Vás, ozvěte se mi :).

Přeji Vám krásné dny a těším se na viděnou..

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Andrea V.

Děkuji paní makléřce za flexibilitu a trpělivost (s určitými nejmenovanými a nečekanými problémy) i profesionalitu.

Markéta H.

Paní Franková je při jednání velmi komunikativní a příjemná, je vidět, že jí tato práce baví.

Petr V.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
602 557 123
E-mail:
monika.frankova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 889/48
708 00 Ostrava - Poruba

Zanechejte makléři zprávu