Ing. Olga Vaculíková

Mám štěstí, že jsem součástí týmu zlínské pobočky STINGu od jejího otevření v roce 2005. V tom roce jsem cítila, že potřebuji životní změnu a má osobní zkušenost s realitami mě přivedla právě sem. Dynamika, firemní i osobní rozvoj, silné zázemí a přátelská atmosféra. Byla to jasná volba.

Za ta léta strávená v realitním byznysu mohu při své současné práci specialisty na trh s nemovitostmi čerpat ze všech předcházejících zkušeností. Pracovala jsem na pozici asistentky, na developerských projektech, obchodovala jsem s komerčními nemovitostmi a v neposlední řadě jsem byla manažerkou na pobočkách Zlín a Uherské Hradiště.

V návaznosti na změny ve společnosti se stále mění a vyvíjí i realitní trh. Rutina a každodennost jsou mé práci cizí, proto mě kontakt s lidmi a realitami stále baví a naplňuje. Permanentní průběžné vzdělávání v oboru považuji za naprostou nezbytnost.

Doposud jsem pod hlavičkou STINGu zobchodovala více než 100 nemovitostí v hodnotě přes 170 mil. Kč. Svým klientům poskytuji profesionální, odborný a kompletní servis ve všech oblastech souvisejících s realitami. Každý klient je pro mě jedinečný, proto je pro mě důležitý osobní a lidský přístup. Odměnou jsou mi návraty klientů při řešení dalších životních situací spojených s nemovitostmi či následná doporučení. Získané důvěry klientů si velmi vážím.

Pokud potřebujete poradit se stanovením ceny Vaší nemovitosti, při řešení exekucí, při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí, můžete se na mě s důvěrou obrátit. Ráda Vám poskytnu nezávazné konzultace.

Specializuji se na nemovitosti v okrese Zlín.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Roman M.

Bez textového hodnocení

Roman M.

Bez textového hodnocení

Jan Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 134
E-mail:
olga.vaculikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nám. Míru 5469
760 01 Zlín

Zanechejte makléři zprávu