Oliver Labanič

„Na Olivera jsem narazila ve svém volném čase na golfovém tréninku. Zaslechla jsem jeho energický a nespokojený telefonát s realitním makléřem, který se mu snažil vnutit své služby a zajistit prodej Oliverova bytu. Oliver si všiml mého auta s reklamou RK STING a po telefonátu mě bez váhání oslovil. Dohodli jsme se na spolupráci při prodeji jeho bytu a během procesu prodeje jsem dostala nápad nabídnout mu pozici makléře na nové pobočce Ostrava-Jih, kterou jsem v té době zakládala. Zaujal mě zejména svým bezprostředním projevem a v jeho "ukecanosti" jsem viděla potenciál,“ říká o svém makléři manažerka Nikola Demlová.

Za tuto příležitost jsem upřímně rád a práce realitního makléře mě velmi baví. Během poměrně krátké doby se mi podařilo proniknout do realitního trhu, spoustu se toho naučit a zrealizovat zajímavé obchodní případy. Moje první zakázka nebyl žádný miliónový prodej, ale pronájem garáže, přesto jsem jí pojal jako příležitost začít.

Postupně přicházely další a další zakázky, s každou zakázkou jsem se učil a získával nové zkušenosti. A dnes už věřím, že ať se na mě obrátíte s čímkoli, poradím a pomůžu Vám, protože při prodeji nemovitosti je volba toho správného makléře zcela zásadní. Právě on Vás provází a zastupuje při jednání s kupujícími. Schopný realitní makléř vše potřebné obstará za Vás, můžete mu důvěřovat a pracuje tak, aby získal doporučení spokojených klientů.

Pokud chcete svou nemovitost opravdu prodat a ne jen nabízet, ozvěte se mi!

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

Pan Labanič je velmi příjemný a ocenila jsem i jeho férový přístup v rámci komunikace s panem pronajímatelem bytu, se kterým asi nebylo snadné jednat. Oceňuji snahu pomoci.

Monika V.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 740 619
E-mail:
oliver.labanic@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Výškovická 2635/118a
700 30 Ostrava - Zábřeh

Zanechejte makléři zprávu