Pavel Raba

Doporučení od Vás je pro mě nejlepším důkazem, že jsem svou práci udělal opravdu výborně.

Jmenuji se Pavel Raba a v Realitní kanceláři STING pracuji už od roku 2007. Za celou dobu jsem zobchodoval více než 400 nemovitostí, prodejů i pronájmů.

Dejte mi 3 měsíce na to, abych Vás přesvědčil o tom, že jste pro prodej své nemovitosti udělali to nejlepší. Na konci pro mě bude odměnou Vaše doporučení.

Těším se na naši spolupráci.

Pavel Raba, Specialista na trh s nemovitostmi

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Pan Raba byl profesionální a vše zařídil k mojí spokojenosti, perfektní servis a komunikace, všem budu jeho služby doporučovat.

Markéta H.

Dobrý den, chtěl bych tímto moc a moc poděkovat panu Rabovi a paní Ing. Lejhancové, kteří naši situaci vyřešili k naší absolutní spokojenosti, ať se týče prodeje a zároveň koupě. Skvělá spolupráce ve všech směrech, perfektní přístup, profesionalita, to všechno se neslo naší spoluprací. Ještě jednou mockrát děkujeme.

Roman K.

Bez textového hodnocení

Veronika J.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 802
E-mail:
pavel.raba@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Pernštýnské nám. 66
530 02 Pardubice

Zanechejte makléři zprávu