Petr Psotka

CHCETE PRODAT ČI KOUPIT NEMOVITOST? ZA CO NEJLEPŠÍ CENU? BEZPEČNĚ? RYCHLE?

Prodat nemovitost dokáže dnes téměř každý. Ovšem prodat ji dobře, rychlebezpečně, vyžaduje znalosti, zkušenosti a správné prodejní nástroje. Věřím, že úspěch spočívá v detailech, odbornosti a slušném jednání. Pokud to vnímáte stejně, jsou mé služby určeny právě pro Vás.

RÁD SE STANU VAŠÍM REALITNÍM MAKLÉŘEM

Prodejní nástroje, které k obchodu s nemovitostmi používám, se mohou lišit dle konkrétní situace a nemovitosti. Cíl je ale stále stejný. Uzavřít společně dobrý obchod k Vaší maximální spokojenosti.

O MNĚ

Jmenuji se Petr Psotka. Obchodu se věnuji celý svůj profesní život. A protože mě zaujaly reality a obchod s nimi, rozhodl jsem se změnit směr své kariéry a stát se realitním makléřem. Jelikož je pro mě důležitá kvalita služeb a bohatá nabídka produktů, které svým klientům chci poskytovat, rozhodl jsem se vybrat silného partnera – Realitní a investiční skupinu STING.

Prodej nemovitostí chápu jako exkluzivní službu založenou na detailních znalostech obchodních postupů, právních a stavebních náležitostí a marketingu. Proto se pravidelně vzdělávám, používám moderní technické i marketingové nástroje. Investuji do každého prodeje mnoho času a vlastní prostředky, proto mám velkou motivaci na realizaci prodeje v co nejkratším čase. Mým cílem je maximální spokojenost klientů na obou stranách obchodu.

„Pomáháme lidem ke spokojenému bydlení“ – to je motto naší realitní kanceláře, které jsem si osvojil i já. Osobní přístup ke klientům je mojí nejvyšší prioritou. Největší odměnou je pro mě kladná reference a doporučení mých zákazníků.

Chcete i Vy využít moderní prodejní nástroje při prodeji Vaší nemovitosti? Svým klientům poskytuji kompletní realitní služby:

  • předprodejní konzultace
  • stanovení tržní ceny nemovitosti
  • příprava nemovitosti k prodeji
  • profesionální fotografie a video nemovitosti
  • energetický průkaz budovy (PENB)
  • vyhotovení půdorysů nemovitosti
  • marketingová podpora prodeje
  • kompletní právní servis
  • zastupování při řízení na katastru nemovitostí
  • zajištění nejvýhodnější hypotéky

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

93 %

Hodnocené pobočky: Uherské Hradiště, Zlín

Makléř: Stanislav Zacha

Bez textového hodnocení

Lenka M.

Makléř: Olga Vaculíková

Jsem rád, že jsem si zvolil ke již dříve RK Stíng, s makléřkou paní Ing. Olgu Vaculíkovou. Neměnil bych. Děkuji.

Bohumil K.

Makléř: Michal Jurkovič

Pan Jurkovič je člověk na svém místě. Nemám sebemenší výtku co se naší spolupráce týká. Proto mu patří můj obrovský dík za vše co pro mě udělal.Je prostě super. s pozdravem Jolana Šteflová.

Jolana Š.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 558
E-mail:
petr.psotka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nám. Míru 5469
760 01 Zlín

Zanechejte makléři zprávu