Petr Řezníček

Do světa realit jsem vstoupil proto, že mé předchozí zaměstnání mne přestalo naplňovat a působilo tam mnoho demotivačních vlivů. Jednalo se o kancelářskou práci s nepravidelným dvousměnným provozem, ve které jsem se už nemohl kariérně posunout. Potřeboval jsem prostě změnu.

Tu mi umožnil STING.

Protože nemám rád stereotyp a rád přijímám nové výzvy, svět realit pro mě byl ta pravá volba. Každý den je jiný, každá situace je specifická. Té kancelářské práce už není tak moc, je to hodně o práci v terénu, o kontaktu s lidmi, kteří řeší různá životní úskalí. Je to také práce, kde se mohu vzdělávat a učit nové věci. Svou práci si organizuji podle sebe, takže mi zbývá čas i na osobní život a rodinu.

Být realitním makléřem neznamená, že pracuji sám. STING nabízí zkušený tým lidí, kteří vždy rádi pomohou. Především ale dělám reklamu sám sobě, protože já jsem ten, který bude řešit Vaše realitní případy. A proto je pro mne důležitá spokojenost zákazníka a zpětná reference. Pokud zrovna řešíte prodej nebo koupi nemovitosti, budu rád, když se na mne obrátíte.

Spolupráce se mnou nekončí podpisem smlouvy.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
778 448 052
E-mail:
petr.reznicek@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Horní Česká 231/14
669 02 Znojmo

Zanechejte makléři zprávu