Petra Vlachynská

Každý člověk má v životě několik významných a zásadních momentů. Mezi ty mé patří i možnost být součástí tak velké skupiny jako je STING. Jsem hrdá na to, že mohu pracovat ve společnosti, která ctí slušné jednání, dodržuje pravidla a stále ještě patří mezi ty, kteří chtějí pomoct.

Mou prací je umožnit a usnadnit lidem koupi, prodej či pronájem nemovitosti, aby si splnili jednu ze základních lidských potřeb a tužeb, a to je mít svůj domov. Postupem času se také přidaly potřeby klientů řešit exekuce, dražby a insolvence.

Pevné základy firmy mi umožňují vykonávat tuto práci již přes 10 let. Za tu dobu jsem poznala spousty lidských příběhů, které se skrývají u každé nemovitosti. Jsem ráda, když se ke mně klienti vracejí, a děkuji také za spoustu kladných doporučení.

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

94 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Petr V.

Bez textového hodnocení

Magda S.

ne mám co vytknout vždy jsem byl spokojen na 100 procent

Věra M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
725 661 698
E-mail:
petra.vlachynska@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hradební 1306
686 01 Uherské Hradiště

Zanechejte makléři zprávu