Petra Vlachynská

Každý člověk má v životě několik významných a zásadních momentů. Mezi ty mé patří i možnost být součástí tak velké skupiny jako je STING. Jsem hrdá na to, že mohu pracovat ve společnosti, která ctí slušné jednání, dodržuje pravidla a stále ještě patří mezi ty, kteří chtějí pomoct.

Mou prací je umožnit a usnadnit lidem koupi, prodej či pronájem nemovitosti, aby si splnili jednu ze základních lidských potřeb a tužeb, a to je mít svůj domov. Postupem času se také přidaly potřeby klientů řešit exekuce, dražby a insolvence.

Pevné základy firmy mi umožňují vykonávat tuto práci již přes 14 let. Za tu dobu jsem poznala spousty lidských příběhů, které se skrývají u každé nemovitosti. Jsem ráda, když se ke mně klienti vracejí, a děkuji také za spoustu kladných doporučení.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Velmi milá a komunikativní paní, která vše vysvětlila.

Lubomír H.

Skvělá paní makléřka.

Eva Š.

Profesionální přístup, vstřícnost k individuálním požadavkům.

Oldřiška S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
725 661 698
E-mail:
petra.vlachynska@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Františkánská 167
686 01 Uherské Hradiště

Zanechejte makléři zprávu