Byt 2+kk na prodej, Ostrava / Hrabůvka, ulice Hasičská

5 100 000 Kč

(včetně parkovacího stání)

Byt 2+kk, Ostrava / Hrabůvka - fotografie č. 1Rezervace
Zaslání nabídky na email

Všechna pole formuláře jsou povinná.

kód zakázky
133916
okres
Ostrava-město
lokalita
Ostrava / Hrabůvka
ulice
Hasičská
dispozice bytu
2+kk
vlastnictví
osobní vlast.
podlaží
počet podlaží objektu
užitná plocha
56 m2
bezbariérový byt
Ano
více parametrů

Moderní byt 2+kk s parkovacím stáním v atraktivní lokalitě Ostravy.

Exkluzivně nabízíme k prodeji moderní byt 2+kk v osobním vlastnictví o výměře 56 m?, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží nového bytového domu na ulici Hasičská. Dům byl zkolaudován před třemi lety a nabízí klidné a komfortní bydlení v atraktivní lokalitě.

Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, ložnici, předsíň, koupelnu s vanou a samostatné WC. K bytu náleží také vlastní komora umístěná na stejném patře a vyhrazené parkovací stání přímo u domu.

Dům se nachází v příjemné a oblíbené rezidenční lokalitě města Ostravy. Předností je výborná občanská vybavenost a dostupnost MHD, která vás během několika minut dopraví do centra města.

Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce, páry či jako zajímavá investiční příležitost.

Pro více informací nebo domluvu osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář
 
Souhlasím s tím, aby mě společnosti z realitní skupiny BO! holding a.s. mohly oslovovat relevantními informacemi a nabídkami týkajícími se nabídky či poptávky nemovitostí, financování nemovitostí či pojištění. Souhlas je dobrovolný a mohu jej kdykoli odvolat.
 
 

Odesláním formuláře berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Foto

Ing. Slováčková Jana

 800 10 30 10

4.91

Zakázky makléře

Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Tel: 596 918 261

Modelace výpočtu financování prostřednictvím STING Finance s.r.o.

  Kč  %   Kč  %   Kč  let 20 167 Kč

Vypočtená modelová splátka úvěru odpovídá úrokové sazbě 4,29 % p.a. při výši úvěru 4 080 000 Kč a splatnosti 30 let. Předpokladem je splnění všech podmínek pro poskytnutí a čerpání úvěru stanovených úvěrující institucí. Nejedná se o závaznou nabídku.

Foto

Suchánková Miroslava

 605 409 781

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám vaši představu a náš makléř vám připraví výběr z aktuální nabídky.

Zadat poptávku