Chata / chalupa na prodej, Řepiště

1 290 000 Kč

Chata / chalupa, Řepiště - fotografie č. 1Novinka
Zaslání nabídky na email

Všechna pole formuláře jsou povinná.

kód zakázky
134225
okres
Frýdek-Místek
lokalita
Řepiště
druh rekreačního objektu
chata
stav objektu
dobrý
plocha pozemku
366 m2
počet pokojů
2
obytná plocha
25 m2
typ domu
patrový
více parametrů

Nabízíme Vám ke koupi útulnou chatu situovanou v klidné a vyhledávané zahrádkářské osadě v obci Řepiště. Nemovitost představuje ideální místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě, přičemž zůstává velmi dobře dostupná z Ostravy, Frýdku-Místku i okolních měst.

Chata je udržovaná, v původním stavu s částečnými úpravami, a je dispozičně řešena jako dvoupodlažní. V přízemí se nachází dvě místnosti oddělené příčkou, které lze využít například jako kuchyňský kout a prostor pro spaní či odpočinek. Po schodišti se dostanete do 1. nadzemního podlaží, kde je prostorný obytný pokoj se vstupem na balkon, ideální pro klidné posezení a relaxaci.

Celková výměra chaty činí 24 m?, k ní náleží pozemek o rozloze 366 m?. Zahrada poskytuje dostatek prostoru pro pěstování zeleniny, péči o záhonky nebo vybudování příjemného venkovního posezení. Na pozemku se nachází vzrostlé stromy a keře, v rohu zahrady je umístěn starší objekt sloužící k uskladnění zahradního náčiní. Součástí je také suché WC, které je vhodné

více informací

Kontaktní formulář
 
Souhlasím s tím, aby mě společnosti z realitní skupiny BO! holding a.s. mohly oslovovat relevantními informacemi a nabídkami týkajícími se nabídky či poptávky nemovitostí, financování nemovitostí či pojištění. Souhlas je dobrovolný a mohu jej kdykoli odvolat.
 
 

Odesláním formuláře berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Foto

Bc. Hermanová Romana

 800 10 30 10

5

Zakázky makléře

Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Tel: 596 918 261

Modelace výpočtu financování prostřednictvím STING Finance s.r.o.

  Kč  %   Kč  %   Kč  let 5 101 Kč

Vypočtená modelová splátka úvěru odpovídá úrokové sazbě 4,29 % p.a. při výši úvěru 1 032 000 Kč a splatnosti 30 let. Předpokladem je splnění všech podmínek pro poskytnutí a čerpání úvěru stanovených úvěrující institucí. Nejedná se o závaznou nabídku.

Foto

Suchánková Miroslava

 605 409 781

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám vaši představu a náš makléř vám připraví výběr z aktuální nabídky.

Zadat poptávku