Rodinný dům na prodej, Kravaře

6 990 000 Kč

Rodinný dům, Kravaře - video prohlídka
Novinka
Zaslání nabídky na email

Všechna pole formuláře jsou povinná.

kód zakázky
135547
okres
Opava
lokalita
Kravaře
stav objektu
dobrý
plocha pozemku
783 m²
počet pokojů
7
obytná plocha
188 m²
typ budovy
smíšená
poloha objektu
samostatný
více parametrů

Nabízím ke koupi dvougenerační rodinný dům v Kravařích s pozemkem 783 m2. Jedná se o velký dvougenerační rodinným dům s možností rozdělení na dvě samostatné bytové jednotky. Bytová jednotka v prvním patře je určená k celkové rekonstrukci, byt v druhém patře je v obyvatelném stavu, ale také doporučujeme rekonstrukci, dům je celo podsklepený a poskytuje, tak dostatek skladovacích prostor. Nemovitost je umístěna v jednosměrné ulici v klidné lokalitě Kravař a navíc je zastrčen v zahradě, takže Vám poskytne dostatek klidu. Vytápění a ohřev vody je řešen kotlem na tuhé paliva, plynovým kotlem a plynovým bojlerem, voda je do domu přivedená z obecního vodovodu a jako užitkovou vodu lze využít studnu, která je před domem. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Tato nabídka je vhodná, jak pro větší rodinu, která hledá společné bydlení, tak pro investora, kdy je možno bytové jednotky zcela nezávisle na sobě rozdělit. Aktuálně na domě probíhá výměna oken a výmalba, proto jsou některé fotografie již po
více informací

Kontaktní formulář
 
Souhlasím s tím, aby mě společnosti z realitní skupiny BO! holding a.s. mohly oslovovat relevantními informacemi a nabídkami týkajícími se nabídky či poptávky nemovitostí, financování nemovitostí či pojištění. Souhlas je dobrovolný a mohu jej kdykoli odvolat.
 
 

Odesláním formuláře berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Foto

Bc. Zwinger Robert

 800 10 30 10

4.97

Zakázky makléře

Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Tel: 555 557 258

Modelace výpočtu financování prostřednictvím STING Finance s.r.o.

  Kč  %   Kč  %   Kč  let 29 814 Kč

Vypočtená modelová splátka úvěru odpovídá úrokové sazbě 4,94 % p.a. při výši úvěru 5 592 000 Kč a splatnosti 30 let. Předpokladem je splnění všech podmínek pro poskytnutí a čerpání úvěru stanovených úvěrující institucí. Nejedná se o závaznou nabídku.

Foto

Zbořilová Pavlína

 607 726 070

Osobní stránka

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám vaši představu a náš makléř vám připraví výběr z aktuální nabídky.

Zadat poptávku