Ing. Radka Demčáková

V roce 2008 jsem uspěla ve výběrovém řízení vedeném Realitní společností STING na pozici Specialisty v oblasti komerčních nemovitosti. A jsem za to velmi ráda.

Za téměř 15 let praxe jsem prodala desítky komerčních nemovitostí různého charakteru - průmyslové aeály, komerční pozemky, administrativní budovy, pronajala téměř 240.000 m2 komerčních prostor a především měla tu čest poznat mnoho úspěšných a zajímavých lidí. Pro své klienty zajišťuji kompletní realitní servis vč. prodeje a pronájmu rodinných nemovitostí, bytů nebo pozemků pro individuální výstavbu. Mnozí klienti jsou mi obchodně “věrní” již téměř 15 let, ostatní se na mne obracejí na základě doporučení a referencí. Zpětná vazba je pro mne to nejdůležitější a dlouholeté obchodní vztahy společně s referenčními obchody jsou skvělou zpětnou vazbou.

Svou práci si cením především pro její dynamiku a velkou dávku osobní svobody. Možnost se rozhodovat, učit, poznávat nové lidi, přizpůsobovat se změnám, přemýšlet o nových možnostech, cestách.

Pokud hledáte všestranného, zkušeného odborníka s osobním přístupem a dlouholetou praxí, obraťte se na mne. Ráda se Vám budu věnovat.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Obrovská spokojenost, děkuji.

Renáta M.

Bez textového hodnocení

Tomáš R.

Byla jsem velmi spokojena. Ing. Demčáková je na 1 s hvězdičkou !!!

Jana K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 526
E-mail:
radka.demcakova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Bankovní 1826/6
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Zanechejte makléři zprávu