Renáta Dostálová

Pomáhat lidem realizovat své sny o vlastním bydlení je to, co mne skutečně naplňuje, a proto je mou profesí "specialista pro finance a reality".

Jsem certifikovaný finanční poradce na hypotéky, spotřebitelské úvěry a pojištění, zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03400000 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů a pojištění SAB servis, s.r.o. IČO: 24704008.

Svůj profesní život jsem spojila s financemi v roce 1987, kdy jsem začala pracovat v bance. V průběhu 27 let jsem získala zkušenosti, vědomosti a znalosti ve všech oblastech, které finanční trh nabízí. Ze všech finančních produktů mě nejvíce zaujala oblast financování bydlení.

V roce 2014 jsem se rozhodla vyměnit zaměstnanecký poměr v bance za spolupráci s realitní kanceláří a se všemi bankami a pojišťovnami jako OSVČ.

Díky svým dlouholetým zkušenostem a vazbám v jednotlivých finančních institucích pro Vás získám bezkonkurenční nabídku a nadstandardní podmínky.

Ráda Vám a Vaší rodině poskytnu komplexní analýzu požadavků a potřeb, srovnám nejen nabídky, ale i náklady, provedu Vás celým procesem potřebným k uskutečnění Vašich plánů v oblasti hypoték, úvěrů i veškerého pojištění.

Jelikož spolupracuji několik let s realitní kanceláří, rozšířila jsem portfolio svých služeb také o reality. Zprostředkuji pro Vás prodej i pronájem nemovitosti či zajistím znalecké ocenění.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jana F.

Bez textového hodnocení

Vladimír K.

Bez textového hodnocení

Ludmila Ž.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 524
E-mail:
renata.dostalova@stingfinance.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 889/48
708 00 Ostrava - Poruba

Zanechejte makléři zprávu