Roman Chvojka

Do STINGu jsem nastoupil v roce 2013 na pozici realitního makléře po mnohaleté zkušenosti z oblasti maloobchodu. Po řadě školení a sbírání zkušeností v praxi jsem se v roce 2015 stal atestovaným specialistou na trh s nemovitostmi.

Působím ve Zlíně a okolí, kde kromě prodejů a pronájmů nemovitostí vyřizuji i přímé výkupy nemovitostí a oddlužení. Pro kupující klienty navíc ve spolupráci s naším hypotečním centrem domlouvám i výhodné financování nemovitostí a veškerý právní servis. Nemusíte se tak o nic starat, vše najdete na jednom místě. I proto se hodně klientů po dobrých zkušenostech k naší společnosti v budoucnosti vrací.

Jednání s lidmi a práce s různými druhy nemovitostí jsou pro mě každodenní výzvou a já mám výzvy rád. Proto neváhejte a kdykoliv se na mě obraťte, jsem tady pro Vás. 

Kontaktní formulář

92 %

Hodnocení makléře

Vše je v lidech a firmu dělají lidé. Pan Chvojka Roman je profík a dělá dobré jméno RK. Vlastním vícero nemovitostí a jednám s více RK , ne vždy toto mužu o makléři, či RK tvrdit, spíše naopak. krásný den, Petr Havelka

Petr H.

Pan Chvojka je velice vstřícný a trpělivý. Jeho přístup k prodeji je velice profesionální a proto si získal moji plnou důvěru. Pana Chvojku vřele doporučuji dalším klientům.

Petr B.

domluva skvělá a super rychla...

Patrik L.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 505
E-mail:
roman.chvojka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nám. Míru 5469
760 01 Zlín

Zanechejte makléři zprávu